آخرین نظرات


بازیگر اصلی سریال «دکستر» نقش اول سریال «ترنسپورتر» شد/ کریس وانس جای جیسون استاتهام را گرفت

http://naghdefarsi.com/images/stories/rooz/15/11.07/108967.jpg

 

کریس اوانس علاقمندان سریال پرطرفدار «دکستر» ستاره معروف این مجموعه را سال 2014 در مجموعه تلویزیونی «ترنسپورتر» خواهند دید.

ستاره معروف سریال پرطرفدار «دکستر» در سال 2014 وی را در مجموعه تلویزیونی «انتقال دهنده» خواهند دید. کریس وانس برای نقش فرانک مارتین که پیش از این نقش وی را در سینما جیسون استاتهام بازی کرده انتخاب شده است.

کارگردان مجموعه تلویزیونی «ترنسپورتر» در مورد اینکه چرا دوباره در اینکار از استاتهام استفاده نکرده گفت: به دو دلیل یکی اینکه استاتهام درگیر بود دوم اینکه می خواستیم تفاوت هایی با نسخه سینمایی آن داشته باشد البته در روند خطی داستان سریال با فیلم شباهت هایی دارد و همان راه را دنبال می کند اما تفاوت های عمده ای هم وجود دارد که یکی از آنها وجود کریس وانس است.

مقامات شبكه (TNT) اعلام كرده اند كه فصل اول مجموعه «مأمور انتقال» از پاييز 2014 روي آنتن خوا هد رفت. همچنين بنا به گفته مقامات فصل اول سريال در آمريكا و فصلهاي بعد در كشورهاي مراكش ، جمهوري چك و كانادا مقابل دوربين خواهد رفت.

شبكه تلويزيوني TNT همانطور كه از نام آن مشخص است معروفترين مجموعه هاي اكشن را دارد كه از ميان آنها مي توان به (Legends) و (The Last Ship) اشاره كرد.

-----------

منبع: سینماپرس

 

نظرات  

 
+6 #2 ashix ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۳۶
والا بلا این بازیگر سریال دکستر نیست!!..شاید شما یه دکستر دیگه رو تماشا کردین!
نقل قول | گزارش به مدیریت سایت
 
 
+6 #1 Russell ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۱۷
خواهشا تصحيح كنيد
بازيگر دكستر؟؟
Long Live Crowe
نقل قول | گزارش به مدیریت سایت
 

افزودن نظر

۱- جهت انتشار نظرات خود در نقد فارسی «بدون نیاز به تایید مدیریت» و وارد کردن کد امنیتی، لطفا ابتدا ثبت نام و سپس با نام کاربری خود وارد شوید.

۲. نظر افراد میهمان تنها «بعد از» تایید مدیریت در نقد فارسی منتشر می شوند.

۳- رعایت ادب و احترام،عدم ارسال پست های توهین آمیز و سیاسی از شرایط ارسال نظر می باشد.
کد امنیتی
تصویر جدید

جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط شرکت نوید ایرانیان