آخرین نظرات


بازیگر اصلی سریال «دکستر» نقش اول سریال «ترنسپورتر» شد/ کریس وانس جای جیسون استاتهام را گرفت

http://naghdefarsi.com/images/stories/rooz/15/11.07/108967.jpg

 

کریس اوانس علاقمندان سریال پرطرفدار «دکستر» ستاره معروف این مجموعه را سال 2014 در مجموعه تلویزیونی «ترنسپورتر» خواهند دید.

ستاره معروف سریال پرطرفدار «دکستر» در سال 2014 وی را در مجموعه تلویزیونی «انتقال دهنده» خواهند دید. کریس وانس برای نقش فرانک مارتین که پیش از این نقش وی را در سینما جیسون استاتهام بازی کرده انتخاب شده است.

کارگردان مجموعه تلویزیونی «ترنسپورتر» در مورد اینکه چرا دوباره در اینکار از استاتهام استفاده نکرده گفت: به دو دلیل یکی اینکه استاتهام درگیر بود دوم اینکه می خواستیم تفاوت هایی با نسخه سینمایی آن داشته باشد البته در روند خطی داستان سریال با فیلم شباهت هایی دارد و همان راه را دنبال می کند اما تفاوت های عمده ای هم وجود دارد که یکی از آنها وجود کریس وانس است.

مقامات شبكه (TNT) اعلام كرده اند كه فصل اول مجموعه «مأمور انتقال» از پاييز 2014 روي آنتن خوا هد رفت. همچنين بنا به گفته مقامات فصل اول سريال در آمريكا و فصلهاي بعد در كشورهاي مراكش ، جمهوري چك و كانادا مقابل دوربين خواهد رفت.

شبكه تلويزيوني TNT همانطور كه از نام آن مشخص است معروفترين مجموعه هاي اكشن را دارد كه از ميان آنها مي توان به (Legends) و (The Last Ship) اشاره كرد.

-----------

منبع: سینماپرس

 

نوشتن دیدگاه

جهت انتشار نظرات خود در نقد فارسی بدون نیاز به پر کدن فیلد های اجباری و وارد کردن کد امنیتی، لطفا ابتدا ثبت نام و سپس با نام کاربری خود وارد شوید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها   

 
+6 #2 ashix ۱۳۹۲-۱۱-۱۲ ۱۳:۳۶
والا بلا این بازیگر سریال دکستر نیست!!..شاید شما یه دکستر دیگه رو تماشا کردین!
نقل قول کردن | گزارش به مدیر
 
 
+6 #1 Russell ۱۳۹۲-۱۱-۱۱ ۲۳:۱۷
خواهشا تصحيح كنيد
بازيگر دكستر؟؟
Long Live Crowe
نقل قول کردن | گزارش به مدیر