آخرین نظرات


فیلم جدید سوفیا کاپولا افتتاح کننده بخش نوعی نگاه جشنواره کن شد + خلاصه داستان

http://www.naghdefarsi.com/images/stories/rooz/0712/31.01/IMAGE635018935584128957.jpg

 

«حلقه بلینگ» ساخته سوفیا کوپولا به عنوان فیلم افتتاحیه بخش نوعی نگاه شصت و ششمین جشنواره فیلم کن معرفی شد.

سوفیا کوپولا آخرین بار سال 2006 با فیلم «ماری آنتوانت» در بخش مسابقه اصلی جشنواره فیلم حضور داشت.

در «بلینگ رینگ» (Bling Ring) فیلم جدید کوپولا، بازیگرانی مثل اما واتسن، تایسا فارمیگا، لزلی مان و کریستن دانست حضور دارند، این فیلم در 16 مه بخش نوعی نگاه جشنواره فیلم کن را افتتاح می‌کند.

کوپولا پس از اعلام این خبر گفت: «خوشحالم که به جشنواره فیلم کن برمی‌گردم. «ماری آنتوانت» سال 2006 در این جشنواره بود، اولین فیلمم به نام «خودکشی باکره‌ها» نیز در بخش شب کارگردانان به نمایش درآمد و مایه افتخارم است که فیلم من افتتاحیه بخش نوعی نگاه است. منتظر روز نمایش فیلم هستم.»

«حلقه بلینگ» که نام دیگر «گروه سارقان تپه‌های هالیوود» است، اصطلاحی است که به یک گروه از سارقان نوجوانی اطلاق شد که از خانه ستاره‌های سینما سرقت کردند. فیلم سوفیا کوپولا براساس یک ماجرای واقعی ساخته شده و داستان چند نوجوان است که شیفته «آدم‌های زیبا» و دنیای مارک‌های معروف هستند. آن‌ها از طریق اینترنت متوجه کارهای ستاره‌های سینما می‌شوند و هروقت خانه یکی از آن‌ها خالی باشد از آنجا سرقت می‌کنند.

در دنیای واقعی این سارقان جواهرات، لباس، کفش و دیگر اجناسی به ارزش سه میلیون دلار از خانه افراد مشهوری مثل پاریس هیلتن، اولاندو بلوم و ریچل بیلسن سرقت کردند. رسانه‌ها نام این گروه را «حلقه بلینگ» گذاشتند.

مسئولان جشنواره فیلم کن همچنین اعلام کردند توماس وینتربرگ، که سال گذشته «شکار» را در بخش مسابقه جشنواره فیلم کن داشت، رئیس هیئت داوران بخش نوعی نگاه است. این کارگردان سال 1998 با فیلم «جشن» برنده جایزه ویژه هیئت داوران کن شد.

شصت و ششمین جشنواره فیلم کن 15 مه (25 اردیبهشت) با درام «گتسبی بزرگ» به کارگردانی باز لورمان آغاز می‌شود و 26 مه (5 خرداد)  با تریلر فرانسوی «زولو» ساخته ژروم سال به پایان می‌رسد.

استیون اسپیلبرگ فیلمساز آمریکایی رئیس هیات داوران بخش مسابقه اصلی است و اودری توتو بازیگر فرانسوی اجرای مراسم افتتاحیه و اختتامیه را به عهده دارد. اسامی فیلم‌های بخش مسابقه رسمی روز پنجشنبه اعلام شد.

------------

منبع: خبرآنلاین

 

نوشتن دیدگاه

جهت انتشار نظرات خود در نقد فارسی بدون نیاز به پر کدن فیلد های اجباری و وارد کردن کد امنیتی، لطفا ابتدا ثبت نام و سپس با نام کاربری خود وارد شوید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید